Wiele powodów - jedno miejsce SeaUSasino

Sasino – domki do wynajęcia

Sea U Sasino oferuje luksusowe domki nad morzem na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone jest około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Pobyt w Sea U Sasino na długo pozostanie w pamięci i mamy nadzieję, że chętnie będą Państwo do nas wracać. Skorzystaj z naszej przejrzystej oferty bez pośredników i ukrytych kosztów!

W ofercie Sea U Sasino posiadamy cztery domki do wynajęcia nad morzem, które wyróżnia styl i elegancja. Choć z zewnątrz są bardzo do siebie podobne, każdy z nich ma inną historię do opowiedzenia. 

Dom Pierwszy to najnowszy z naszych apartamentów, który wyróżnia się nieoczywistymi połączeniami, jak chociażby biały marmur i szlifowany beton. Dzięki starannie dobranym dodatkom jest również miejscem, w którym można się wyciszyć i zapomnieć o problemach. 

Dom Sasino to propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość natury. Trawertyn i lawa wulkaniczna użyte do wykończenia domu nadają mu magicznych mocy. Miejsce to działa na wyobraźnię i nie jest kolejnym zwykłym domkiem nad morzem do wynajęcia. 

Dom Ocean to prawdziwa oaza spokoju w iście morskim stylu. Popijając poranną kawę na tarasie, poczujesz się jak na pokładzie luksusowego jachtu, gdzie wiatr wieje zawsze w dobrą stronę. 

Dom One Art to artystyczny wyraz miłości do sztuki i wszystkiego, co z nią związane. Na ścianach znajdziesz dzieła spod pędzla zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów. Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, jeśli chodzi o domki do wynajęcia nad morzem. Sasino mając je na swojej mapie może śmiało uchodzić za kolebkę art wypoczynku. 

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, jeśli ktoś zapyta Państwa: Sasino domek do wynajęcia lub Sasino domki na wynajem, ale po co? – wskażcie mu naszą stronę. W poszczególnych zakładkach umieściliśmy odpowiedzi. 

Sasino i okolice to jednak nie tylko domki, ale także cała masa innych atrakcji. Wśród nich plaże, lasy, Latarnia Morska Stilo, a także Stadnina Koni Ciekocinko, będąca częścią kompleksu Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. To także Łeba, która w 1998 roku stała się miastem-państwem. Na zwiedzenie tej malowniczej miejscowości spokojnie można zarezerwować cały dzień, próbując kaszubskich przysmaków, przechadzając się deptakami lub odwiedzając liczne muzea i parki rozrywki. 

Po dniu pełnym wrażeń czekać będzie na Państwa Sasino. Domek całoroczny ma ten plus, że bez względu na porę roku zapewni komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy zarówno w lecie, jak i zimą. W miesiącach pośrednich mogą liczyć Państwo na atrakcyjne rabaty i zawsze ciepły kominek typu koza, który umieściliśmy w każdym z naszych luksusowych domków.