seausasino dom pierwszy
OUR FIRST HOUSE Luxurious house by the sea Luxurious house by the sea in Sasino is a culmination and essence of leisure and a-few-years’ experience. House was built fully from a spruce wood and has capacity of 8 people. Abundant nearby nature in the synergy with natural materials, which create First House in Sasino (grinded […]
Czytaj Dalej
Wiele powodów - jedno miejsce SeaUSasino
SeaUSasino - Luksusowe drewniane domy z kominkami - Wiele powodów i jedno miejsce by wypocząć!
Sea U Sasino oferuje luksusowe domki nad morzem na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone jest około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Pobyt w Sea U Sasino na długo pozostanie w pamięci i mamy nadzieję, że chętnie będą Państwo do nas wracać.
Czytaj Dalej
seausasino dom pierwszy
SeaUSasino Dom Pierwszy
Nasz Dom Pierwszy Luksusowy domek nad morzem w Sasinie jest zwieńczeniem i kwintesencją naszego pojmowania wypoczynku oraz kilkuletniego doświadczenia. Dom zbudowany został w całości z drewna świerkowego i jest w stanie pomieścić 8 osób. Bujna okoliczna przyroda w synergii z naturalnymi materiałami, które tworzą Dom Pierwszy w Sasinie (szlifowany beton korespondujący z białym marmurem), w […]
Czytaj Dalej
O nas
SeaUSasino oferuje luksusowe apartamenty na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Sasino apartamenty są azylem, który pozwoli cieszyć się wraz z bliskimi, ucieczką od codziennych problemów i zmartwień. Skorzystaj z naszej przejrzystej oferty bez pośredników i ukrytych kosztów.
Cele Projektu: Celem projektu jest wdrożenie działań mających na celu trwałe ograniczenie skutków pandemii Covid-19 i wzmocnienia pozycji na tle konkurencji.
Planowane efekty: Planowanym efektem wdrożenia projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa przebywających w obiekcie gości w związku z pandemią Covid-19. Efektem działań będzie również trwałe zwiększenie konkurencyjności firmy, co będzie przeciwdziałać negatywnym skutkom ekonomicznym związanym z pandemią Covid-19.
Wartość Projektu: 231 986,85 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 197 188,82 zł