Święta Bożego Narodzenia tuż tuż....
Kompleks SeaUSasino już jest przygotowany na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia! Nasi goście odwiedzający SeaUSasino zimą bardzo sobie chwalą nasz kompleks drewnianych domów. Kompleks SeaUSasino nadaje się fantastycznie na romantyczny wyjazd we dwoje jak również wyjazd z całą rodziną! Nie można się tu nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie!
Czytaj Dalej
Zima w Sasinie
Sasino jest piękne o każdej porze roku, jednak nasz kompleks SeaUSasino zapiera dech zimą! Biały puch otulający wszystko wokół roztacza magiczny krajobraz… Nasze drewniane domy całoroczne na wynajem ogrzewane są żeliwnymi kominkami typu koza, co nadaje jeszcze więcej niezwykłych doznań, a co najwazniejsze, dzięki tego typu ogrzewaniu, żadna pogoda nie jest straszna naszym gościom!
Czytaj Dalej
Sasino to nie tylko plaża...
Położenie naszego kompleksu SeaUSasino jest na tyle niezwykłe, że nasi goście moga się cieszyć nie tylko plażą, czy też zabytkami typu Latarnia Stilo. Nieopodal naszych domów znajdują się wspaniałe sasińskie lasy! A w nich? Sami Państwo zobaczcie! Nasze drewniane domy są całoroczne i zapewnią komfort w każdą pogodę! Jeśli więc jesteście Państwo zagorzałymi grzybiarzami, to […]
Czytaj Dalej
O nas

SeaUSasino oferuje luksusowe apartamenty na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Sasino apartamenty są azylem, który pozwoli cieszyć się wraz z bliskimi, ucieczką od codziennych problemów i zmartwień. Skorzystaj z naszej przejrzystej oferty bez pośredników i ukrytych kosztów.