seausasino dom pierwszy

OUR FIRST HOUSE Luxurious house by the sea Luxurious house by the sea in Sasino is a culmination and essence of leisure and a-few-years’ experience. House was built fully from a spruce wood and has capacity of 8 people. Abundant nearby nature in the synergy with natural materials, which create First House in Sasino (grinded […]

Czytaj Dalej
Wiele powodów - jedno miejsce SeaUSasino
SeaUSasino – Luksusowe drewniane domy z kominkami – Wiele powodów i jedno miejsce by wypocząć!

Sea U Sasino oferuje luksusowe domki nad morzem na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone jest około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Pobyt w Sea U Sasino na długo pozostanie w pamięci i mamy nadzieję, że chętnie będą Państwo do nas wracać.

Czytaj Dalej
seausasino dom pierwszy
SeaUSasino Dom Pierwszy

Nasz Dom Pierwszy Luksusowy domek nad morzem w Sasinie jest zwieńczeniem i kwintesencją naszego pojmowania wypoczynku oraz kilkuletniego doświadczenia. Dom zbudowany został w całości z drewna świerkowego i jest w stanie pomieścić 8 osób. Bujna okoliczna przyroda w synergii z naturalnymi materiałami, które tworzą Dom Pierwszy w Sasinie (szlifowany beton korespondujący z białym marmurem), w […]

Czytaj Dalej
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż….

Kompleks SeaUSasino już jest przygotowany na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia! Nasi goście odwiedzający SeaUSasino zimą bardzo sobie chwalą nasz kompleks drewnianych domów. Kompleks SeaUSasino nadaje się fantastycznie na romantyczny wyjazd we dwoje jak również wyjazd z całą rodziną! Nie można się tu nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie!

Czytaj Dalej
Zima w Sasinie

Sasino jest piękne o każdej porze roku, jednak nasz kompleks SeaUSasino zapiera dech zimą! Biały puch otulający wszystko wokół roztacza magiczny krajobraz… Nasze drewniane domy całoroczne na wynajem ogrzewane są żeliwnymi kominkami typu koza, co nadaje jeszcze więcej niezwykłych doznań, a co najwazniejsze, dzięki tego typu ogrzewaniu, żadna pogoda nie jest straszna naszym gościom!

Czytaj Dalej

O nas
SeaUSasino oferuje luksusowe apartamenty na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych i klimatycznych nadmorskich miejscowości. Sasino położone około 15 km od Łeby, zachęca najpiękniejszymi plażami, bezkresnymi wydmami i różnorodną przyrodą. Całoroczne drewniane domy na wynajem są gwarancją niezapomnianych wrażeń dla wszystkich. Sasino apartamenty są azylem, który pozwoli cieszyć się wraz z bliskimi, ucieczką od codziennych problemów i zmartwień. Skorzystaj z naszej przejrzystej oferty bez pośredników i ukrytych kosztów.
Cele Projektu: Celem projektu jest wdrożenie działań mających na celu trwałe ograniczenie skutków pandemii Covid-19 i wzmocnienia pozycji na tle konkurencji.
Planowane efekty: Planowanym efektem wdrożenia projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa przebywających w obiekcie gości w związku z pandemią Covid-19. Efektem działań będzie również trwałe zwiększenie konkurencyjności firmy, co będzie przeciwdziałać negatywnym skutkom ekonomicznym związanym z pandemią Covid-19.
Wartość Projektu: 231 986,85 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 197 188,82 zł