Niezwykły 8-osobowy apartament, w którym beztroska wakacyjna aura łączy się ze sztuką i artystycznym uniesieniem. Przestrzeń może być inspiracją do działania lub pobudzenia weny twórczej. We wnętrzu apartamentu znaleźć można dzieła wielu znanych i cenionych artystów, dzięki czemu emocje i wyobraźnia są jeszcze bardziej pobudzone. Obcowanie ze sztuką wprowadza gości w zupełnie fascynujący wymiar. We wnętrzu królują antracytowe marmury i rdzawy łupek, które w połączeniu z nieoczywistą kolorystyką tworzą unikatowy klimat i charakter.

Dom One Art to w pełni wyposażony dom całoroczny na wynajem z tarasem. Na wyposażeniu znajduje się: pralka, suszarka do włosów, żelazko, deska do prasowania oraz dostęp do internetu Wi-Fi.

Do dyspozycji gości: sztućce, garnki, szklanki, talerze, płyta indukcyjna, zmywarka, kostki do zmywarki, czajnik, oraz ekspres do kawy ziarnistej.

Salon: kominek „koza” z płaszczem wodnym, który ogrzewa domek. W salonie znajdują się ponadto: Smart TV, radio internetowe, a także tablet sterujący domem.

Ocean wyposażony jest 4 komfortowe i przestronne sypialnie. Trzy z nich posiadają podwójne łóżka małżeńskie 140 cm, a jedna podwójne łóżko małżeńskie 120 cm.

Przy każdym domu znajduje się indywidualna strefa rekreacji – bujak, bocianie gniazdo, piaskownica, grill

Nasz Dom One Art może również pochwalić się wyróżnieniem od Bookingu:

Ocena ta, bardzo nas cieszy, szczególnie, że stoją za nią nasi zadowoleni goście!