Sasino domki na wakacje – SEAUSASINO Idealne
miejsce dla Ciebie
Sasino domki na wakacje


Jeśli szukasz idealnego  miejsca ma wakacyjny wyjazd rodzinny, lub wiosenny wypad we dwoje – SEAUSASINO Luksusowe drewniane domy z kominkami są idealną alternatywą dla Ciebie. Domki w Sasinie są całoroczne i mogą przyjmować Gości 365 dni w roku. Nawet podczas najniższych temperatur podczas zameldowania powita Cię rozgrzany kominkiem luksusowy i stylowy dom w centrum Sasina. Przytulne domy na wynajem są w pełni wyposażone i stanowią idealną bazę nie tylko w wakacyjnej porze ale również w czasie zimy.  Czas powoli zastanawiać się nad SEZONEM 2023 w domkach w Sasinie.
Sprawdź bieżące terminy.  

Sasino wykwintny wybór domów na wynajem.

W zależności od gustu i upodobań designerskich mamy do wyboru 4 stylowe domy na wynajem w Sasinie. Wszystkie domy SEAUSASINO posiadają analogiczny rozkład wnętrz, jednakową wysoką jakość wykonania, oraz umeblowania, różnią się jedynie wystrojem i motywem przewodnim własnego designu. 

Sasino Dom Pierwszy SEAUSASINO
Sasino Dom Sasino SEAUSASINO
Sasino Dom Ocean SEAUSASINO
Sasino Dom One Art SEAUSASINO

Wybierz dogodny dla siebie dom i sprawdź wolne terminy na naszej stronie seausasino.pl

Domki nad morzem do wynajęcia Sea U Sasino iedealny wybór na dłuższe pobyty

Domki w Sasinie SEAUSASINO stanowią idealną bazę dla osób chcących oderwać się od życia codziennego i pragnących połączyć wakacyjny wypoczynek z chwilową zmianą lokalizacji zamieszkania. Praktyka ostatnich lat pokazała iż nasi Goście docenili atrybuty obiektu SEASUSASINO w aspekcie pracy zdalnej i szczególnie podczas pandemii COVID-19 i nie tylko. Sztywne łącze światłowodowe 1GB/s pozwala na swobodne warunki pracy zdalnej. Jesteś zainteresowany niniejszą ofertą – napisz do nas info@seausasino.pl Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę dłuższego pobytu. 

SEAUSASINO - wcześniejsze aktualności

Intermet światłowodowy w SeaUSasino

Mamy przyjemność poinformować naszych Gości, iż każdy z naszych domów wyposażony został w ultraszybki światłowodowy internet o prędkości 1GB/S. Wierzymy, że funkcjonalność ta uzupełni wysoką

Czytaj więcej »