Sasino apartamenty na wynajem – Dom na wynajem w Sasinie – Dom Pierwszy SeaUSasino

Luksusowy domek nad morzem w Sasinie jest zwieńczeniem i kwintesencją naszego pojmowania wypoczynku oraz kilkuletniego doświadczenia. Dom zbudowany został w całości z drewna świerkowego i jest w stanie pomieścić 8 osób. Bujna okoliczna przyroda w synergii z naturalnymi materiałami, które tworzą Dom Pierwszy w Sasinie. Szlifowany beton korespondujący z białym marmurem. W połączeniu z najwyższej jakości wyposażeniem tworzą spójną całość i beztroską scenerię do wypoczynku. 

Dom Pierwszy

to miejsce, w którym harmonia i spokój przestaną być wytartymi frazesami. Doświadczysz tutaj szczęścia, zbliżysz się z naturą i odetchniesz pełną piersią. Świerkowy zapach unoszący się w pomieszczeniach będzie kojarzył Ci się z relaksem i chwilami tylko dla siebie. W luksusowym salonie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, kominek, jak również tv oraz sprzęt audio. Góra domu składa się z czterech, przytulnych 2-osobowych sypialni. Zarówno Dom Pierwszy, jak i każdy z pozostałych domów na wynajem jest doskonałą alternatywą zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i wakacyjny wyjazd z rodziną.

Miejsce jak z Bajki

Luksusowe domki nad morzem mają w sobie coś z baśni Christiana Andersena – przyjeżdżasz do nich z różnymi zmartwieniami, po czym opuszczasz ich progi z otwartą głową. Luksus rozumiany może być na wiele sposobów, u nas odzwierciedla go prostota i minimalizm. Ujmujące w Domu Pierwszym jest również to, że z pozoru surowy styl, dzięki idealnie dobranym dodatkom, zamienia się w miejsce, w którym chce się przebywać. Zasiadając na kanapie zawsze masz wybór: lampka wina lub aromatyczna herbata ze skórką pomarańczy. Randka w takich okolicznościach może przerodzić się w coś więcej, bo nigdy nie wiesz, gdzie aktualnie przebywa Amor. Plotki głoszą, że lubi spędzać wakacje nad polskim morzem. 

Dom Pierwszy to luksusowy domek nad morzem także w rozumieniu dosłownym. Codziennie dbamy o to, by spełniał najwyższe standardy i był miejscem, do którego nasi Goście chcą powracać. Szukając luksusowych domków nad morzem, koniecznie przyjedź do Sea U Sasino. 

więcej…

seausasino dom pierwszy
SeaUSasino Salon
SeaUSasino – Salon

Zobacz wszystkie pozostałe domy SeaUSasinio

zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi domami SeaUSasino. Zastosowane naturalne materiały takie jak marmur, trawertyn, lawa wulkaniczna, drewno świerkowe w połączeniu z wyrafinowanym umeblowanie i oświetlenie tworzą różnorakie kompozycje, które zaowocowały stworzeniem 4 niezależnych domów, których wnętrza tworzą oddzielne historie i energie. Częstokroć nasi Goście nie chcą zmieniają doku do którego przyjeżdżają już kilkunasty raz ponieważ twierdzą : „To właśnie jest mój dom, mój drugi dom”.

Wybierz dom dla siebie i zarezerwuj

zapraszamy na www.seausasino.pl

DOM Pierwszy DOM Sasino DOM Ocean DOM One Art

Przeczytaj również ciekawostki na naszym Blogu