Sasino, Stilo mają Wydmy i piękna plażę. Ulinia plażę wrak kutra a Sasino ma SeaUSasino…

Stilo, Sasino – Wydmy

Seausasino – pobyt nad morzem może być niezwykła przygodą w szczególności dla tych, których cechuje wrażliwość na piękno przyrody i spokój. Czy wiedziałeś ,ze w Stilo znajdują się własne wydmy? Podejście pod ogromą piaskowa górę, która połyka drzewa aż po ich czubki gwarantuje otwarcie się piaszczystej przestrzeni z której rozpościera się widok na Latarnię Morską w Stilo. Jako dzieci robiliśmy z kolegami i koleżankami wyżłobiony w piachu tor po którym z ogromnej góry zjeżdżała piłka tenisowa. Wydmy ewidentnie ruszają się i widać jak kroczą w stronę lasu na przestrzeni lat. To niejedne wydmy w okolicy. Najsłynniejsze są oczywiście Wydmy są położone w Łebie tam właśnie znajduje się Wydma Łącka. Mniejsze i bardziej kameralne to Wydmy Czołopińskie i Wydmy Kopalińskie. Według nas najbardziej klimatyczne są jednak wydmy w Stilo. Zobacz proszą nastrojowy film poniżej…

SeaUSasino – Wydmy Stilo

Latarnia Morska w Stilo – tuż obok miejscowości Sasino

Położona na wzgórzu Osetnik Latarnia Morska Stilo. Latarnia morska zbudowana jest z łączonych elementów żeliwnych. Jest to bodajże jedyna tego typu konstrukcji latarnia morska w Europie. Na wzniesienie prowadzi kilka dróg. Jedna pod górę od lewej odnogi wejścia na plaże (nr 52) druga możliwość to wejście droga leśna (droga, która jeździ autem latarnik – ostry skręt w prawo w około połowie drogi do wejścia nr 52 , lub piaszczystą drogą wspinającą się pod górę idąc w około połowie drogi na plażę w kierunku Buczka.

Droga na latarnię Morską w Stilo - odnoga od drogi na plażę
Droga na latarnię Morską w Stilo – odnoga od drogi na plażę

O buczku opowiemy w innym poście. Tak czy inaczej szerzej o Latarni Morskiej Stilo w poniższym filmie:

Plaża Ulinia – malownicza miejscowość obok Stilo i Sasina

Plaża w Ulinia należy do naszych ulubionych z wielu powodów. Lista polecanych miejsc, które wysyła system informatyczny SeaUSasino dla Gości którzy dokonali u nas rezerwacji niezmiennie obejmuje kilka pozycji. Jedna z nich jest Plaża Ulinia położona między miejscowościami Łeba i Sasino. Malowniczość jej polega na dość mocnej granicy las / plaża. W efekcie duża cześć lasu uchodzi nie jako na plaże i tam się urywa.

Plaża Ulinia koło Sasina relacja SEAUSASINO

SEAUSASINO – Jesteśmy na Facebooku

Zobacz wszystkie pozostałe domy SeaUSasinio

zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi domami SeaUSasino. Zastosowane naturalne materiały takie jak marmur, trawertyn, lawa wulkaniczna, drewno świerkowe w połączeniu z wyrafinowanym umeblowanie i oświetlenie tworzą różnorakie kompozycje, które zaowocowały stworzeniem 4 niezależnych domów, których wnętrza tworzą oddzielne historie i energie. Częstokroć nasi Goście nie chcą zmieniają doku do którego przyjeżdżają już kilkunasty raz ponieważ twierdzą : „To właśnie jest mój dom, mój drugi dom”.

Sasino ma domy na wynajem SeaUSasino

Najpiękniejsza plaża w Stilo i Ulinia, Wydmy, Latarnia Morska, Restauracja Ewa Zaprasza – To miejsca które znajdują się w promieniu dosłownie kilku chwil od naszych domów do wynajęcia. Goście, którzy już raz nas odwiedzili z pewnością tu wrócą i zresztą wracają. Lista powracających Gości jest długa. Nasz obiekt jest idealną alternatywą na spędzenie urlopu lub weekendu w luksusowym drewnianym domu z kominkiem. Sasino jest miejscowością, które zachwyca swoją tajemniczym charakterem, oraz wspaniałą przyrodą. To właśnie w sercu tejże miejscowości zlokalizowane jest SUAUSASINO – Luksusowe drewniane domy z kominkami na wynajem. W skład nich wchodzą:

DOM Pierwszy DOM Sasino DOM Ocean DOM One Art

Odwiedź nas i nasze okolice. Nie pożałujesz – Pozdrawiamy i zapraszamy

Wybierz dom dla siebie i zarezerwuj

zapraszamy na www.seausasino.pl

Pierwszy Sasino Ocean One Art

Przeczytaj również ciekawostki na naszym Blogu