Sasino domek ONE ART – Sztuka ponad wszystko

Miejscowość Sasino i domek do wynajęcia – to świetny pomysł. Jesteś artystyczną duszą? A może zwyczajnie lubisz otaczać się pięknymi rzeczami? Przedstawiamy Dom One Art, niezwykły 8-osobowy domek na Kaszubach, w którym beztroska wakacyjna aura łączy się ze sztuką i artystycznym uniesieniem. Przestrzeń może być inspiracją do działania lub pobudzenia weny twórczej, o czym wiadomo nie od dziś.

Co we wnętrzu

We wnętrzu apartamentu znaleźć można dzieła wielu znanych i cenionych artystów, dzięki czemu emocje i wyobraźnia są jeszcze bardziej pobudzone. Obcowanie ze sztuką wprowadza gości w zupełnie fascynujący wymiar, którego nie doświadczysz, decydując się na inne domki letniskowe nad morzem. We wnętrzu królują antracytowe marmury i rdzawy łupek, które w połączeniu z nieoczywistą kolorystyką tworzą unikatowy klimat i charakter tego miejsca.

Dom One Art

Chcąc zrozumieć, jak wyjątkowym domkiem jest One Art, wyobraź sobie sytuację, w której po ciężkim tygodniu pracy Twój partner lub partnerka proponuje spontaniczny wyjazd na weekend. Kierunek – północ. Wpisujes: domki na Kaszubach. Po wciśnięciu lupki pojawia się One Art w asyście swoich braci – 4 luksusowych drewnianych domków na wynajem. Widzisz wnętrza wypełnione ciepłem i pięknymi dziełami sztuki.

Przyroda

Czujesz przyjemny zapach drewna pomieszany z rześkością nadmorskiego powietrza. Słyszysz ptaki ukryte w koronach drzew, które z rana obudzą Cię swoim śpiewem. Nagle okazuje się, że do celu zostało 15 minut. Surrealistyczne, prawda?

Domki inne niż wszystkie:

Domki letniskowe, Kaszuby, lasy i morze. Kto nie chciałby spędzić tak weekendu – nie sądzę a w domu One Art znajdziesz spokój i ciszę, o którą tak ciężko w dzisiejszych czasach i choć Wybrzeże to oczywiście morze w przeróżnych konfiguracjach, kieruj się na Sasino. Domki letniskowe będą drogowskazem prowadzącym do dzikich plaż, piaszczystych wydm i fal obijających się o brzeg. Tutaj możesz na spokojnie zbłądzić, by odnaleźć się w miejscu zwanym esencją życia.

Sasino domki SEAU i udogodnienia

Dla naszych Gości przygotowaliśmy różnego rodzaju udogodnienia w postaci nowoczesnych sprzętów kuchennych, miejsca do odpoczynku, szybkiego Internetu i wielu innych. Dom One Art będzie świetnym wyborem dla osób wrażliwych na sztukę, które lubią przebywać w estetycznych wnętrzach.

Sasino domki i ich okolica

Nasze domy w Sasinie otacza piękna okolica taka jak morze, wydmy, najpiękniejsze plaże w Polsce i właśnie dlatego aby dowiedzieć się więcej – przeczytaj nasz artykuł.

SeaUSasino - Dom One Art - Salon
Latarnia morska w Stilo

SEAUSASINO – Jesteśmy na Facebooku

Zobacz wszystkie pozostałe domy SeaUSasinio

zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi domami SeaUSasino. Zastosowane naturalne materiały takie jak marmur, trawertyn, lawa wulkaniczna, drewno świerkowe w połączeniu z wyrafinowanym umeblowanie i oświetlenie tworzą różnorakie kompozycje, które zaowocowały stworzeniem 4 niezależnych domów, których wnętrza tworzą oddzielne historie i energie. Częstokroć nasi Goście nie chcą zmieniają doku do którego przyjeżdżają już kilkunasty raz ponieważ twierdzą : „To właśnie jest mój dom, mój drugi dom”.

Wybierz dom dla siebie i zarezerwuj

zapraszamy na www.seausasino.pl

Pierwszy Sasino Ocean One Art

Przeczytaj również ciekawostki na naszym Blogu