Sasino Apartamenty na wynajem – Sprawdź ofertę na nasze

Apartamenty na wynajem w miejscowości Sasino

SeaUSasino – wspaniałe i niecodzienne apartamenty na wynajem. Jak pięknie wyglądać może wieczór i pełnia w podświetlonym iluminacjami ogrodzie. Luksusowe domy do wynajęcia posiadają olbrzymi ogród, a cały obiekt położony jest na blisko 4000 m2 powierzchni pokrytej zielenią tajemniczymi zakamarkami rzeźbami i licznymi krzewami. Jeśli nie byłeś jeszcze na najpiękniejszych plażach nad morzem zapraszamy do nas! Najpiękniejsze bałtyckiej plaży to plaża Stilo, plaża Ulinia, Słajszewo. W najbliższej okolicy latarnia morska Stilo. Nasze apartamenty Sasino zapraszają przez cały rok.

Tego wieczora w ogrodzie księżyc zachwycił wspaniałą pełnią

Na tarasach domów do wynajęcia SeaUSasino zawitała tego wieczora pełnia. Księżyc błyszczał pięknie oświetlając ogród w całej okazałości. W ogrodzie SeaUSasino niesamowicie wyglądają gwiazdy. Przy bezchmurnym niebie podziwiać można je bez końca. Tego wieczora zarówno księżyc jak i gwiazdy świeciły wyraziście zostawiając niezapomniany klimat tamtej chwili.


Sasino – domki na wynajem zimową porą – cudnie !

W najbliższej okolicy znajduje się restauracja Ewa Zaprasza! Jest to wspaniałe miejsce z pyszną kuchnią pięknym ogrodem zimowym i wspaniałą kuchnią a ponieważ położone jest tuż obok nas – spacerem zajmie to dosłownie 2 – 3 min. Nasz ogród to miejsce w którym wypoczniesz, zaznasz relaksu zarówno w zimowe dni rozkoszować możesz się pięknym widokiem jak pokazano poniżej w galerii, jesienią można podziwiać widok złocących się dębów, a latem korzystać z uroków świeżego powietrza.

WIOSNA – Domy na wynajem Sasino

Gdy przychodzi Wiosenna pora nasz ogród ożywa i odsłania się swoim pięknem. Ponieważ każdy z naszych domów posiada intymna strefę oddzielenia zielenią od pozostałych możesz w nich poczyć intymność. Apartamenty na wynajem w Sasinie posiadają oddzielne strefy indywidualnych rekreacji. Zobacz naszą pełną galerię. Ponieważ przy każdym z naszych domów znajduje się bujawka, piaskownica, oraz bocianie gniazdo wynajmując nasz dom w Sasinie masz dostęp do pełnej funkcjonalności, oraz wszelkich udogodnień jakie daje Ci pobyt u nas!

SEAUSASINO – Jesteśmy na Facebooku

Zobacz wszystkie pozostałe domy SeaUSasinio

zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi domami SeaUSasino. Zastosowane naturalne materiały takie jak marmur, trawertyn, lawa wulkaniczna, drewno świerkowe w połączeniu z wyrafinowanym umeblowanie i oświetlenie tworzą różnorakie kompozycje, które zaowocowały stworzeniem 4 niezależnych domów, których wnętrza tworzą oddzielne historie i energie. Częstokroć nasi Goście nie chcą zmieniają doku do którego przyjeżdżają już kilkunasty raz ponieważ twierdzą : „To właśnie jest mój dom, mój drugi dom”.

Wybierz dom dla siebie i zarezerwuj

zapraszamy na www.seausasino.pl

Pierwszy Sasino Ocean One Art

Przeczytaj również ciekawostki na naszym Blogu