Sasino domek – Czy raczej Luksusowy nocleg w całorocznym domu… Dom Ocean to drugi dom naszych wielu Gości w sensie dosłownym i w przenośni.

Jasny jak słońce i piasek oceanu

Sasino domek promienisty i jasny jak ocean i jego plaże Szukasz klimatycznego domku drewnianego nad morzem? Poznaj nasz 8-osobowy Dom Ocean. Jest on połączeniem luksusu i elegancji z przytulnością i swobodą letniego wypoczynku. Wnętrza w stylu „New Hampton” wyróżniają ten całoroczny domek nad morzem, czyniąc go idealnym schronieniem od wiru codziennych spraw. Neutralna, ponadczasowa kolorystyka, nawiązująca do bliskości nadmorskich plaż koi serce i umysł.

Zastosowane Materiały

Wreszcie Zastosowane materiały, takie jak piaskowy trawertyn, biały marmur, a także drewno świerkowe przywołują na myśl rajskie i beztroskie wakacje, czyniąc ten domek całoroczny nad morzem prawdziwą perłą wśród apartamentów. Spójne wnętrze dopełnia nie tylko biała i stylowa łazienka, ale też proste i przemyślane dodatki.

Dom Ocean to nasza druga realizacja

Dom Ocean jest swoistym połączeniem klasycznego wykończenia i nowoczesnych rozwiązań technologicznych inteligentnego domu ponadto Dom Ocean to także niezapomniane wspomnienia a Dzień tutaj możesz zacząć od porannej kawy na tarasie i skończyć go w tym samym miejscu przy lampce wina. Jak Domek Sasino powstał u nas jako pierwszy, Dom Ocean był nasza drugą realizacją.

Decydując się na pobyt w domku drewnianym nad morzem, nie musisz martwić się jakością powietrza, zgiełkiem wielkiego miasta i tym, co słychać w polityce. Możesz za to włączyć ulubioną muzykę, spojrzeć przez okno i zapomnieć się na chwilę. To właśnie w kuchni Domu Ocean powstają najpyszniejsze dania, a w sypialni ma się najpiękniejsze sny. Całoroczny domek nad morzem to idealna opcja dla osób, które są zmęczone ciągłą gonitwą, chcą zatrzymać się na chwilę i skupić na byciu tu i teraz. To również sprawdzone rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które w ogrodzie Domu Ocean znajdą przestrzeń na niewinne harce i wygłupy.

W naszym domku całorocznym nad morzem czas płynie wolniej, a akcja książek czytanych przy kominku toczy się szybciej. Rzeźby w ogrodzie i obrazy na ścianach są czułymi obserwatorami, którzy nie oceniają, przyjmując wszystko z pokorą. Możesz więc być, kim chcesz i robić, co chcesz w miejscu, które z pewnością nazwiesz drugim domem.

Połączenie bliskości natury z pięknymi wnętrzami i świetną lokalizacją czyni Dom Ocean miejscem wyjątkowym. Dzięki licznym udogodnieniom jak zmywarka, ekspres do kawy czy tablet sterujący domem odpoczynek przybiera tutaj inny, rzeczywisty wymiar. Domek jest przystosowany do całorocznego użytkowania, więc niezależnie czy odwiedzisz nas latem, czy zimą komfort będzie taki sam.

SEAUSASINO - Dom Ocean
SEAUSASINO – Dom Ocean

SEAUSASINO – Jesteśmy na Facebooku

Sasino domy do wynajęcia i ich okolica

Najpiękniejsza plaża w Stilo i Ulinia, Wydmy, Latarnia Morska, Restauracja Ewa Zaprasza – To miejsca które znajdują się w promieniu dosłownie kilku chwil od naszych domów do wynajęcia. Goście, którzy już raz nas odwiedzili z pewnością tu wrócą i zresztą wracają. Lista powracających Gości jest długa. Nasz obiekt jest idealną alternatywą na spędzenie urlopu lub weekendu w luksusowym drewnianym domu z kominkiem. Sasino jest miejscowością, które zachwyca swoją tajemniczym charakterem, oraz wspaniałą przyrodą. To właśnie w sercu tejże miejscowości zlokalizowane jest SUAUSASINO – Luksusowe drewniane domy z kominkami na wynajem. W skład nich wchodzą:

DOM Pierwszy DOM Sasino DOM Ocean DOM One Art

Odwiedź nas i nasze okolice. Nie pożałujesz – Pozdrawiamy i zapraszamy

Zobacz wszystkie pozostałe domy SeaUSasinio

zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi domami SeaUSasino. Zastosowane naturalne materiały takie jak marmur, trawertyn, lawa wulkaniczna, drewno świerkowe w połączeniu z wyrafinowanym umeblowanie i oświetlenie tworzą różnorakie kompozycje, które zaowocowały stworzeniem 4 niezależnych domów, których wnętrza tworzą oddzielne historie i energie. Częstokroć nasi Goście nie chcą zmieniają doku do którego przyjeżdżają już kilkunasty raz ponieważ twierdzą : „To właśnie jest mój dom, mój drugi dom”.

Wybierz dom dla siebie i zarezerwuj

zapraszamy na www.seausasino.pl

Pierwszy Sasino Ocean One Art

Przeczytaj również ciekawostki na naszym Blogu